Zadzwoń do nas

+48 506 180 826

Odwiedź nas

Werynia 199c, 36-100 Kolbuszowa

O nas

Ogrodami zajmujemy się już 14 lat. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie w realizacji małych ogrodów jak i dużych terenów zieleni.

W każde zlecenie wkładamy całe serce i traktujemy jakbyśmy tworzyli zieleń z której sami chcielibyśmy z przyjemnością korzystać lub w otoczeniu której moglibyśmy odpoczywać codziennie.

Nasz zespół składa się doświadczonych projektantów, którzy z pasją tworzą projekty na miarę oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dopracowujemy każdy szczegół, by zapewnić naszym Klientom wyjątkowy efekt. Nasze realizacje mówią same za siebie. Dzięki temu, że kochamy to, co robimy, jakość naszej pracy nie mogłaby być wyższa.

Podejmujemy się realizacji tematów których nikt inny nie chce się podjąć a dzięki zmysłowi technicznemu i latom doświadczeń potrafimy wyczarować w ogrodach każdą przestrzeń z najbardziej zaskakujących materiałów jak np. beton i stal.

Specjalizujemy się w nowoczesnych ogrodach minimalistycznych oraz w tworzeniu stref wypoczynku na niewielkich powierzchniach poprzez maksymalne wykorzystanie każdego centymetra ogrodu.